Kontakt

Ilona Štekrtová (ml.)
tel: +420 607 988 797
e-mail: arnes-tvorba@seznam.cz

IČ: 02844168

 

 

Tvorbě webových stránek se věnuji 9 let kdy jsem se úspěšně absolvovala rekvalifikační kurz. Stejně dlouho tvořím různé letáčky, vizitky a různé grafiky pro chovatele. Nabízím tak tvorbu webu a jiné chovatelské tématiky, jako je PF přání, různého oznámení, letáčků, vizitek apod. všem chovatelům a nejen jim.  Důležité je, aby byly stránky, přehledné, zajímavé, vkusné a snadné na doplňování. Samozřejmě s použitím Vašich fotek a obrázků ..  Budu se těšit na spolupráci.

 

Narodila jsem se dvěma kynologům, kteří se potkali, kde jinde než na cvičáku. Usínala jsem za štěkotu psů (při nácviku obran) a na většině fotek z dětství jsem focena se psy. Jako nejoblíbenější hračku jsem měla velkého plyšového bernardýna Bohouše po kterém jsem se ráda "válela" a po vzoru rodičů jsem jiného psího plyšáka tahala po ulici přivázaného za vodítko. Jedno z mých prvních slov bylo "haf", když jsem hafla na babičku, která se marně několik minut snažila ze mne dostat slovo "bába" museli jí křísit. Nadšení mých rodičů totiž nikdy nesdílela.

Vždy s námi bydlelo několik psů najednou, chovali jsme německé ovčáky, měli jsme také dva pražské krysaříky, oříška a malého knírače, samozřejmě i několik koček. V roce 2001 jsem si pořídila fenku Kavalír King Charles Spaniela a od té doby máme doma několik kavalírů, převážně naše odchovy. Dlouho s námi byla i německá ovčanda Ura  .. nyní jsme si pořídili fenku Australského ovčáka Fofolu :)