Czech English French German Russian


Webdesign

Webové stránky dnes slouží hlavně jako prezentace chovu, aby byl každý chovatel k dohledání i pro zájemce, kteří nefungují na sociálních sítích. Web by měl být přehledný, zajímavý a hlavně aktuální. Na internetu je spousta webů, vytvořených před mnoha lety, které mají staré informace, přesto chovatelská stanice stále existuje a je stále aktivní. Stránky by měli zaujmout, být originální a odlišovat se od ostatních, aby se navýšil zájem o nabízná štěňátka a o Vaše služby. Investice do takových stránek se určitě vyplatí. Když návštěvník nebo přímo zájemce o Váš odchov otevře webové stránky s novým designem a aktuálními informacemi, rád se na Vás obrátí ..

Webové stránky s originálním designem !

• pro chovatelské stanice
• pro chovné / krycí psy
• pro chvatele koček, koní aj.
• organizace zko, výcvik psů
• pro psí školky, psí salony
• pro kluby, veterináře
 

Vše bude snadné ...

• jednoduchý redakční systém pro snadné doplňování
• zajištění hostingu a domény (ceny dle poskytovatele)
• nebo možnost předplacené aktualizace dle ceníku
• technická podpora - poradím když bude potřeba ;)

 

Jak to funguje ?

Pokud chcete vytvořit webové stránky nebo jinou grafiku, kontaktujte mě mailem nebo zprávou na FB facebook.com/prochovatele .. je potřeba mi nejprve zaslat fotografie pro vytvoření designu Vašich stránek, nejlépe v dobré kvalitě, v nezmenšené velikosti (pokud nemáte nevadí, dá se vytvořit i z méně kvalitních fotek). Informace a fotky mi zašlete raději do mailu ( FB kvalitu dost zhorušuje ). Návrh designu stránek vytvořím a zašlu maximálně do týdne od zaslání podkladů ( záleží na náročnosti stránek ), pokud budete spokojeni začnu předělávat návrh do podoby stránek ( nařezání a zapracování do redakčního systému ) a zašlu Vám odkaz na zkušební stránku, kde uvidíte jak to vypadá reálně na internetu. Komletní a funkční stránky tak mohou být hotové od 14 dnů do 1 měsíce. Opět záleží na velikosti a náročnosti stránek a hlavně na zasílání všech podkladů a informací potřebných k tvorbě.

Doba vytvoření stránek tedy závisí na zasílání podkladů z Vaší strany a celkově na naší spolupráci. Fotografie Vašich miláčků je potřeba zasílat nezmenšené (pokud máte). Pokusím se co nejvíce přiblížit Vaší představě o barevnosti či vzhledu stránek ( máte-li nějakou ), pokud vše necháte na mně, budu jen ráda. Né, každá barva se hodí. Vše, co se vzhledu týká je na domluvě, stránky by měly být jednotné, přehledné a působit příjemně.

Vytvořím webové stránky pro začínající chovatele, větší i velké chovatelské stanice, stránky pro kynologické organizace, kluby, malé psí stránky, psí salony, web pro jednoho pejska či pro chovatele jiných zvířátek ... koček, koní, potkanů, morčat, činčil, i pro chovatele rybiček, hadů ( snad kromě pavouků :D ), prostě mohu vytvořit originální stránky každému ( nejen chovatelům ) !

Důležitá součást webu je jeho design. K tvorbě designu použiji Vámi dodané fotografie, web bude originální a bude tak jasné, že je opravdu Váš :)

Budou - li použité pro tvorbu designu fotografie od profi fotografů, i když jsou fotky Vaše a je na nich Váš pes/kočka .. doporučuji informovat - dotázat se fotografa na použití jím vytvořených fotek pro design webu ( i pro design letáčku ), fotografie jsou stále dílem fotografa a vztahují se na ně autorská práva ( někteří fotografové nemají rádi jakoukoliv změnu - úpravu jejich fotek ). Samozřejmě mohu někam uvést jejich jméno nebo logo.

Neváhejte mě kontaktovat, ať můžeme začít tvořit nový vzhled Vašeho webu ... těším se na spolupráci ;)

 


Ještě přidávám ukázku vytvořených webů v minulosti, weby již nejsou funkčí nebo mají jinou podobu, přesto si práci na nich ráda připomenu ..
... nebyly to vždy jen psí stránky, ale činčily, potkani, nahé kočky, výcvik psů, firemní stránky apod. 

GRAFIKA PRO CHOVATELE

Tvorba letáčků - oznámení o krytí, vizitky pro chovatelské stanice a jiné propagační materiály pro chovatele. Webové prezentace s originálním designem a jednoduchým redakčním systémem pro aktualizace.

KONTAKT:

+420 607 988 797
arnes-tvorba@seznam.cz
www.facebook.com/prochovatele